About the Artist

I am blessed to be able to create beauty that brings happiness and joy not only to me, but others as well. Professionally performed eyebrow correction enhances beautiful eyes and highlights facial features. It boosts self-esteem, makes a person look much younger and more attractive.

My specialisation is eyebrow permanent makeup. Creating the most natural eyebrow effect is my biggest passion. Love for art, perfection and diligence help me achieve truly impressive results. In 2018, I was awarded the PhiBrows Royal Artist title by the international PhiAcademy. In 2020, I have received the Royal Master recognition by the European Association of PMU and Microblading.

During the procedure:

  • PhiBrows tools and pigments are used to guarantee the best quality work.
  • Maximum attention, time and effort is dedicated for each client.
  • The highest hygiene standards are assured.

Life is joyful when you love what you do.

I dedicate my free time to my precious trio – my family, travelling, and art.

Sincerely Yours,
Jurgita Januseviciene
PhiBrows Royal Artist

 

Atsiliepimai

Nuostabi meistrė, nuostabiai atliktas darbas. Labai smagu atsiduoti į profesionalo rankas. Labai ačiū už Jūsų darbą.

Vita Nalivaikienė

baleto artistė

Ilgai galvojusi ir niekaip negalėjusi apsispręsti dėl antakių pakoregavimo, formos suteikimo ir paryškinimo, ir pasimetusi gausioje technikos pasiūloje, sutikus meistrę Jurgitą, nebekilo jokių klausimų. Ji profesionali, detaliai išaiškinanti, tiksli, kruopšti.

Šarūnė Dovydaitienė

kosmetologė

Negaliu apsakyti jokiais kitais zodziais, tik TOBULA!!!

Ugnė Valantiejūtė

karininkė

Dėkoju Jurgitai už profesionaliai atliktą darbą. Rezultato tikėjausi stulbinančio, ir jį gavau! Taip pat gavau jaukų ir šiltą bendravimą. Jurgita davė patarimų, domėjosi, kaip gyja netgi po procedūros. Dar laukia korekcija, bet jau dabar, praėjus beveik mėnesiui, viskas atrodo nuostabiai! Dar kartą ačiū 🙂

Ilona Kazlauskienė

kineziterapeutė

Noriu iš visos širdies padėkoti Jurgitai už gražius antakius, kurie ir scenoje atrodo puikiai! Nuostabiausia meistrė! Siūlau pasidaryti antakių microbladingą pas šią profesionalią ir savo darbą mylinčią meistrę! Ačiū!

Elžbieta Oleškevič

vokalistė

Esu be galo laiminga ir dėkinga už nuostabų Jurgitos darbą. Labai kruopštus, atsakingas, profesonalus darbas. Visiems labai labai rekomenduoju apsilankyt ir išeisit iš Jurgijtos fantastiškai atrodydamos.

Ernesta Lubytė

inžinierė

Labai labai džiaugiuosi Jurgitos darbu, Ji tikra profesionalė! Dėl ligos nukrito vieno antakio plaukeliai, ilgą laiką pati bandžiau visaip maskuoti, nes esu baigusi anatomiją, ir niekuo kitu nepasitikėjau. Jurgita puikiai moka įsiklausyti į norus, pritaikyti savo patirtį ir padaryti stebuklą! Kartais net pamirštu, kuris antakis autentiškas ;)) Rekomenduoju!!!

Rasa Jarmolavičiūtė

dizainerė

Ačiū, Jurgita, labai labai. Negaliu atsidžiaugti tuo, kad atrodau ryškiau ir tam nereikia skirti papildomo laiko. Jurgita yra be galo kruopšti, atidi, švelni ir puikiai jaučianti savo klientę. Nuoširdžiai rekomenduoju.

Agnė Adomavičienė

pardavimų grupės vadovė

Likau labai patenkinta, kruopščiai ir kokybiškai atliktas darbas. Antakiai atrodo tobulai! Rekomenduoju apsilankyti.

Kristina Klepaitė

studentė